تبلیغات
naarsang handmade jewelry فروشگاه اینترنتی زیورآلات دست ساز نارسنگ فروشگاه نارسنگ - خرید وسایل بهداشتی

فروش و آموزش انواع محصولات


Admin Logo
themebox Logoشامپو ریوایوژن

قیمت: 380000 تومان

ریوایوژن محصولی کاملا گیاهی و موثر در قطع ریزش مو و کمک به رشد مجدد آن است . عوامل بسیاری باعث ریزش مو می شوند . ولی علت اصلی ریزش , ژنتیکی و هورمونی بوده که تحت تاثیر عوامل موروثی می باشد . عناصر فعال طبیعی به کار رفته در فرمول ساخت ریوایوژن باعث کاهش تولید دهیدروتستوسترون و مانع چسبندگی دهیدروتستوسترن به ریشه مو می شود . به دلیل مصرف مستقیم این دارو بر ریشه مو در سایر نقاط بدن عوارض جانبی به جا نمی گذارد . طی 3 تا 4 ماه استفاده از ریوایوژن ریزش مو ها کاملا آشکارا کمتر , موها ضخیم تر , پر پشتر و سالمتر می شوند استفاده مداوم از ریوایوژن باعث بهبود .و سلامت موها و پوست سر می شود و حداکثر نتیجه در عرض 12 الی 18 ماه شکل خواهد پذیرفت . پس از دستیابی به نتایج مطلوب می توان دفعات مصرف را به 3 تا 5 بار در هفته کاهش داد . ست ریوایوژن شامل 3 عدد محلول 60 میلی لیتر همراه یک شامپو و یک نرم کننده ( هر کدام 360 میلی لیتر ) که حاوی عناصر فعال جهت تشدید و تکمیل عملکرد محلول آن می باشد است .

طریقه مصرف ریوایوژنحدود 20 ثانیه با نوک انگشتان دست روی پوست سر را ماساژ دهید .2- نیم میلی لیتر از محلول را ( بسته به وسعت منطقه ریزش ) با قطره چکان روی پوست سر در منطقه ای که دچار ریزش مو شده است بچکانید سپس در بتری را محکم بچسبانید .3- حدود 20 ثانیه با نوک انگشتان دست روی پوست سر را ماساژ دهید .4- حداقل تا سه ساعت پس از مصرف محلول موها را شستشو ندهید , پس از این مدت می توانید با شامپو و نرم کننده شستشو دهید ( برای به دست آوردن نتیجه بهتر توصیه می شود بعد از 8 تا 10 ساعت موها را بشویید ) . از آنجائیکه در طول شب بدن از استرس و آلودگی محیطی به دور است بهترین زمان مصرف شبها قبل از خواب می باشد زیرا به اثر بهتر محلول کمک می کند . در این صورت می توانید صبح بعد از بیدار شدن موها را با شامپو و نرم کننده بشویید .5- توجه داشته باشید در طول دوره مصرف ریوایوژن , در صورت نیاز , شما می توانید از کرم مو , ژل مو و یا رنگ مو نیز استفاده کنید .

برخی از ویژگیها
1) توجه داشته باشید در طول دوره مصرف ریوایوژن , در صورت نیاز ازکرم استفاده کنید.  2) حدود 20 ثانیه با نوک انگشتان دست روی پوست سر را ماساژ دهید .  3) نیم میلی لیتر از محلول با قطره چکان روی پوست سر بمالید.  4) حداقل تا سه ساعت پس از مصرف محلول موها را شستشو ندهید.  5) ریوایوژن درمان قطعی ریزش مواست.


خرید شامپو ریوایوژن

نام و نام خانوادگی

در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.

کد کشور

شماره تلفن ثابت یا همراه

ایمیل

آدرس شما

چنانچه در مورد این محصول سؤالی دارید در کادر زیر بنویسید.(اختیاری)

سؤال شما

در فیلد زیر تعیین كنید كه قصد خرید چه تعداد از این محصول را دارید.

تعداد مورد نیاز 

    

        

ehsan_o

شامپو ضد ریزش فیتوم اكتیف به همراه سرم ضدریزش مو

قیمت: 99000 تومان

شامپو ضد ریزش موی فیتوم اكتیف یك مكل درمانی برای سرم آنتی شوت فیتوم اكتیف می باشد. ویتامین های PP.B5. B6 و پرو ویتامین های موجود در این شامپو، مواد تغذیه كننده پیاز مو را تامین كرده و وجود عصاره سورتیا كه یك فعال كننده قوی (تحریك كننده رویش مو) است، خون رسانی مناسب تر پیاز مو را فراهم می سازد. نتیجه این اعمال باعث می گردد كه ساقه موها محكم تر شده و پوست سر برای تاثیر سرم آنتی شوت فیتوم اكتیف آماده گردد. چه وقت: دو تا سه بار در هفته به مدت 2 ماه همزمان با استفاده از سرم ضد ریزش مو

روش مصرف: شامپو را روی موهای خیس مالیده و ماساژ دهید، 1 تا 2 دقیقه صبر كنید و سپس سر را بشویید. از این شامپو می توانید بطور دائم برای شستشوی موهایتان استفاده نمایید.
از این شامپو می توانید بطور دایم برای شستشوی مو هایتان استفاده نمایید. لوپین (لوبیای سفید ) دانه بومی مناطق مدیترانه و جنوب آمریکاست که در اروپا هم به طور گسترده ای پرورش داده می شود . عصاره این گیاه پروتئین بالایی دارد و توانایی آن در کنترل مکانیزم اصلی ریزش مو به اثبات رسیده است. این عصاره همچنین قابلیت شبیه سازی گردش خون مویرگی کف سر را نیز دارد.

برخی از ویژگیها
1) شامپو را روی موهای خیس مالیده و ماساژ دهید، 1 تا 2 دقیقه صبر كنید .  2) این عصاره همچنین قابلیت شبیه سازی گردش خون مویرگی کف سر را نیز دارد.  3) دو تا سه بار در هفته به مدت 2 ماه همزمان با استفاده از سرم ضد ریزش مو است.  4) خون رسانی مناسب تر پیاز مو را فراهم می سازد.  5) ساقه موها محكم تر شده و پوست سر برای تاثیر سرم آنتی شوت فیتوم اكتیف آماده گردد.


خرید شامپو ضد ریزش فیتوم اكتیف به همراه سرم ضدریزش مو

نام و نام خانوادگی

در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.

کد کشور

شماره تلفن ثابت یا همراه

ایمیل

آدرس شما

چنانچه در مورد این محصول سؤالی دارید در کادر زیر بنویسید.(اختیاری)

سؤال شما

در فیلد زیر تعیین كنید كه قصد خرید چه تعداد از این محصول را دارید.

تعداد مورد نیاز 

    

        

ehsan_o